Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Student
Jesteś tu: Student > Polski > Aktualności

Srebrne medale dla żeńskiej reprezentacji SGH w futsalu

2015-01-30 kategoria: inne zawody sportowe 

 

futsal_medale.jpg
 
 
 
Żeńska reprezentacja Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w futsalu zdobyła srebrne medale na Akademickich Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza. Rozgrywki odbyły się 17 i 18 stycznia w Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Banacha 2a.
 
Nasze piłkarki w drodze do finału pokonały m.in. Politechnikę Warszawską i SGGW 2:1. W obu tych meczach strzeliły zwycięskie bramki w ostatnich minutach. W finale uległy drużynie Akademii Wychowania Fizycznego, która w całym turnieju straciła tylko jedną bramkę, strzelając łącznie 31 goli.
 
 
Dziewczyny z SGH radzą sobie świetnie także poza zawodami akademickimi. Są bezkonkurencyjne w amatorskiej lidze piłki nożnej She Plays i po jesiennej rundzie zajmują pierwsze miejsce w lidze.  
 
Z kolei męska reprezentacja SGH w futsalu wywalczyła na ostatnich Akademickich Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza czwarte miejsce. Po przejściu fazy grupowej jeszcze w 2014 roku, piłkarze z SGH zmierzyli się z Uczelnią Łazarskiego w ćwierćfinale. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem SGH 2:0 po bramkach Mateusza Paliszewskiego i naszego bramkarza Michała Proroka. W meczu o trzecie lepsi od SGH byli zawodnicy AWF, którzy pokonali naszych 2:1.
 
 
 
futsal_small.jpg

Połączone siły piłkarskie SGH
 
Zobacz więcej zdjęć z Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w futsalu kobiet i mężczyzn 

Archiwum