Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
STUDENT SGH
Dni Adaptacyjne : Dni Adaptacyjne | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Dni Adaptacyjne
Student
Jesteś tu: Student > Polski > Dni Adaptacyjne
 

 

 

dni_adaptacyjne.jpg

Szanowni Studenci studiów licencjackich!

Serdecznie zapraszamy na Dni adaptacyjne do SGH, które odbędą się w dniach 26–27 września 2019 r. Jest to wspólna inicjatywa Władz Uczelni i Samorządu Studentów SGH.

Dni Adaptacyjne mają charakter informacyjno-integracyjny. Zależy nam, abyście od 30 września czuli się swobodnie i mogli z przekonaniem stwierdzić, że jesteście częścią SGH. Wydarzenie będzie trwać dwa dni. 

Pierwszy dzień poświęcony będzie organizacji studiowania w naszej Uczelni. Poznacie wszystkie sekrety Wielkiej Różowej, a także pojęcia, takie jak „ramowy plan studiów”, „wymiana” czy „sylabus” aby nie rodziły w Waszych głowach większej liczby pytań niż odpowiedzi. Pokażemy, jak studiować, a jak tego nie robić, żeby nie wpaść w kłopoty. Na Auli Spadochronowej będą rozstawione standy projektów Samorządu Studentów oraz ścianka Dni Adaptacyjnych z fotobudką.

Dzień drugi zaczniemy dwoma prelekcjami – jedna o życiu studenckim: informacje o kampusie oraz jak korzystać z grup licencjackich i przedmiotowych na FB, z Internetu, poczty i aplikacji mobilnych SGH, a także Systemu Centralnego Wydruku. Druga prelekcja dotyczyć będzie funkcjonowania i działalności Samorządu. Dzień, jak poprzedni, zamykają Drzwi otwarte. Tym razem w salach zostaną zaprezentowane organizacje studenckie, które opowiedzą o swojej działalności. W Auli Spadochronowej staną standy organizacji studenckich.

Dni Adaptacyjne będą dla Was odpowiedzią na wszystkie nurtujące Was pytania i wątpliwości. Jest to niepowtarzalna okazja na oswojenie się z murami SGH i dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Wam odnaleźć się w uczelnianej rzeczywistości.

Do zobaczenia wkrótce
Zespół Dni Adaptacyjnych 2019

Zapraszamy na naszego FB

 
 

 26 września [czwartek]

 
  9.30 – rejestracja
10.30 – inauguracja
10.40 – regulamin studiów
11.40 – przerwa
12.00 – plan studiów
12.40 – przerwa
13.00 – struktura Uczelni​
 

 27 września [piątek]

 
10.30 – organizacje studenckie
11.00 – Samorzad Studentów SGH
11.40 – przerwa
12.00 – życie studenckie​